Özel Gül Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu

BİZE ULAŞIN
 • Hakkımızda

  Özel Gül Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu, Milli Eğitim Bakanlığı'nın tüm standartlarına uygun olarak dizayn edilmiş ve hizmete açılmıştır. Lokasyon olarak Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Veteriner Fakültesi ve Fen Edebiyat Fakültelerine komşu ve en yakın yurt olma özelliği taşımaktadır.

  1, 3 ve 4 kişilik odalarımız ile, 24 saat sıcak su, Wi-Fi, TV, Buzdolabı, Merkezi Isıtma Sistemi, Kütüphane, Kantin, Çalışma Salonu, Yemekhane, Çamaşırhane, Jeneratör, Paratoner, Paslanmaz Çelik Krom Modüler Tip Su Deposu, Güvenlikli ve Donanımlı alt yapısı, profesyonel ve güler yüzlü çalışanları ile 5 yıldızlı otel konforu sunmaktadır.

  Herhangi bir Vakıf, Dernek ve benzeri kuruluşlarla bağlantımız yoktur. 

 • Vizyonumuz

  Geleceğe güvenle bakan, özgüveni yüksek, sosyal sorumluluk bilinciyle yarınlarımızı inşa edecek olan gençlerimize hayatlarının bu en önemli kesitinde ev sahipliği yapmak ve saygınlığı olan örnek bir öğrenci yurdu olmaktır.

 • Misyonumuz

  Gül Kız Öğrenci Yurdu, anlayışlı bir yönetim ve deneyimli personeli ile değerli öğrencilerimize en iyi hizmeti vermektedir. Öğrencilerimizin başarısı ve onların istikbaline yönelik seçkin imkanlar sunan Gül Kız Öğrenci Yurdu, herkes tarafından tanınan ve tercih edilen bir yurt olarak varlığını sürdürecek ve geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin öğrenim hayatlarında YENİ YUVALARI olacaktır. Rahat çalışma olanakları, güvenlik ve huzurun sonucu olarak yurdumuz başarının merkezi olmaya devam edecektir.